Obchodní skupina

Chcete mít možnost vysokých výdělků podle svých schopností?
Máte zájem prodávat produkt s přidanou hodnotou?
Zajímá Vás práce v lukrativním oboru s vysokou poptávkou?

Popis pozice

Hledáme obchodního manažera, který vede vlastní skupinu obchodníků nebo má ambici ji vybudovat.

Vaším hlavním úkolem bude vést obchodní skupinu.
Ta bude komunikovat s klienty, identifikuje jejich potřeby
a nabídne jim inteligentní řízení Pangolin, které optimalizuje využití elektrické energie jejich fotovoltaické elektrárny.

Budete mít plnou kontrolu nad svou obchodní skupinou a celým procesem – od prvního kontaktu obchodníka
se zákazníkem až po uzavření objednávky, to vše
s přístupem do našeho CRM systému.

Nabízíme

  • Inovativní produkt s potenciálním trhem
  • 140 000 zákazníků v ČR
  • Vlastní organizace času
  • Vysoké provize za každého klienta
  • Zázemí a perspektivu společnosti
  • Možnost prodeje doplňkových produktů našich partnerů (dodávky energie, projektování výstavby nových FVE)
  • Leady a příspěvek na vlastní marketingové kampaně
  • Pravidelné online meetingy s vedením společnosti ohledně vývoje produktu, novinek a obchodních strategií

Co od Vás požadujeme

  • Živnostenské oprávnění (IČO)
  • Vlastní automobil, notebook/PC a telefon
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, tah na branku
  • Komunikační schopnosti, proaktivitu

Máte zájem o tuto pozici?

Kontakujte nás.